PROSTA DELOVNA MESTA:

- Svetovalec/prodajalec metrskega blaga (m/ž)

za delo v prodaji. Delo poteka v dveh izmenah v prijetnem delovnem okolju.

LOKACIJA: Ljubljana

MOŽNOST ZAPOSLITVE: redna zaposlitev ali pogodbeno delo

ZAŽELENA ZNANJA:
- osnovno poznavanje metrskega blaga in veselje do pridobivanja novih znanj na področju modnih smernic
- ljubezen do šivanja in drugih ročnih spretnosti
- veselje do prodaje in dela s strankami
- tekoče znanje slovenskega jezika
- osnovno znanje dela z računalnikom

Prijave (motivacijsko pismo in življenjepis) sprejemamo na zaposlitev@svetmetraze.si

- Skladiščni manipulant (m/ž)

LOKACIJA: Ljubljana (Litostrojska cesta 58c, 1000 Ljubljana)

MOŽNOST ZAPOSLITVE: redna zaposlitev ali pogodbeno delo

OPIS DELOVNEGA MESTA:

priprava naročil in popisov iz maloprodajnih enot
- razklad in prevzem blaga
- priprava blaga
- vodenje in urejanje evidenc
- vzdrževanje reda v skladišču
- druga dela po navodilu nadrejenega

PRIČAKUJEMO:
- tekoče znanje slovenskega jezika
- izpit za B kategorijo
- pripravljenost za učenje in nova znanja
- komunikativnost in samoiniciativnost

NUDIMO:
- enoizmensko delo, od ponedeljka do petka med 8:00 in 16:00
- prijetno in urejeno delovno okolje
- manjša ekipa v dobrih medsebojnih odnosih
- dodatna nagrajevanja za dobro poslovanje